Inventions & cultural behaviour - Erasmus+, 2016-2018

Cilj projekta je motivirati učence za znanost in matematiko. Skupaj bomo raziskali vpliv izumov na naso kulturo in obnašanje. Osredotočili smo se na tri področja: izumi na področju komunikacije, medicine in priprave hrane. Cilj naše šole je tudi navdušiti naše učence za angleščino ter povdariti pomen učenja tujih jezikov, ki jih potrebujejo za komunikacijo z drugimi narodi. Prav tako bomo spoznavali nove kulture in običaje. V ta projekt so vključeni Litva, Romunija, Italija, Španija, Turčija, Poljska in mi.

Y2BE - Erasmus+, 2015-2018

Na tej povezavi je dosegljiva spletna stran projekta Youth to Business Enterprise. In še podstran OŠ Benedikt, Slovenija.

Raziskavo trga smo opravili s vprašalnikom. HVALA za vašo pomoč!

Odzivi so pokazali, da bi bil tematski park v Benediktu dobrodošel in lepo sprejet. Tako sedaj načrtujemo tematski park Benedictus Erectus, ki bi zabaval otroke, najstnike in odrasle. Ob vsem tem pa bi se na sproščujoč način naučili še nekaj o lokalni zgodovini.