Domov‎ > ‎Učitelji‎ > ‎Učitelji od 1. do 5. razreda‎ > ‎

Viktorija Kukovec - Potrč

Otroci se ne rojevajo zato,
                                                                                             da bi bili mi srečni.
                                                                                             Naša radost naj bo,
                                                                                             da se jim bo dobro godilo
                                                                                             in da bo njihovo življenje polno.
                                                                                             (Robindranat Tagore)

POZDRAVLJENI!

Pridno smo zakorakali v novo šolsko leto.  Čaka nas zanimiva učna snov. Zraven pa še polno zanimivih dogodivščin. Zato se bomo pogumno odpravili po poti, ki nas bo pripeljala do zastavljenega cilja, zato upam, da bo naša pot temeljila na spoštovanju, iskrenosti, sodelovanju, vedoželjnosti, predvsem pa na dobrih medsebojnih odnosih ter medsebojni pomoči. Želim vam, da si boste pridobili čimveč lepih ocen in znanja.

Vsi, ki bi radi poskusili igrati z lutkami in ki vas mika z njimi tudi nastopati ste vabljeni vsak torek 7.30 - 8.15  in v sredo / na štirinajst dni 7.30 - 8.15 k lutkovnemu krožku.

"Živeti pomeni ustaviti se tam,

kjer sije SONCE.

Ko vam ne bo sijalo SONCE,

ga preprosto narišite in dan bo lepši in svetlejši."

Rezultat iskanja slik za pozitivne misli začetek šolskega leta

Nič ni nemogoče, do vsake stvari vodijo poti,

in če imamo pravo voljo, bi morali najti tudi pot.

Reči, da je nekaj nemogoče, je pogosto le izgovor.

Moje dopoldanske govorilne ure so vsak četrtek 11.10 do 11.55.

Pišete mi lahko na elektronski naslov viktorija.kukovec-potrc@guest.arnes.si

Želim vam uspešno šolsko leto.

UČITELJICA VIKTORIJA

Podstrani (2): družba 5 slovenščina