Domov‎ > ‎Učitelji‎ > ‎Učitelji od 1. do 5. razreda‎ > ‎

Viktorija Kukovec - Potrč

Otroci se ne rojevajo zato,
                                                                                           da bi bili mi srečni.
                                                                                          Naša radost naj bo,
                                                                                          da se jim bo dobro godilo
                                                                                           in da bo njihovo življenje polno.
                                                                                                    ( Robindranat Tagore)

"Iskanje odličnosti pomeni, da poskušamo dati vse od sebe pri vsem, česar se lotimo."

Za vsakim dežjem posije sonce.

Spletna stran, ki vam jo priporočam: otroci. org

Dopoldansko govorilno uro imam vsak ponedeljek, od 7.45 do 8.20.

Za nami je več kot uspešna zbiralna akcija starega papirja, saj smo osvojili zasluženo drugo mesto.
Hvala vam. V gozdovih smo privarčevali veliko dreves.

V torek, 8. 5. 2018 pričnemo z govornimi nastopi pri družbi - predstavitve krajev v Sloveniji.

OPOMBA/ SPREMEMBA!!!

18. 5. 2015 pišemo projektno nalogo pri matematiki. Doma boš rešil nalogo in izpolnjen list prinesel v šolo v petek 18. 5. 2018 in ta dan rešil pri uri matematike še nekaj nalog. Pri projektni nalogi boš ocenjen.

Jutri, ( 11. 5. 2018) bomo opravili pregled koles, zato starši pripeljite kolesa v šolo. Kolesa popoldan odpeljete.

Podstrani (2): družba 5 slovenščina
ĉ