Aktualno‎ > ‎Obvestila in novice‎ > ‎

ZAHVALA

objavljeno: 19. dec. 2017 13:37 avtor: Vesna Breznik
V torek, 19. 12. 2017, smo na OŠ Benedikt izvedli božični bazar.

Kar nekaj časa v mesecu decembru so na šoli v okviru pouka, podaljšanega bivanja, jutranjega varstva nastajali različni izdelki. Izdelke so učenci prinašali tudi od doma, saj smo k sodelovanju povabili starše in stare starše in tako poskrbeli za prijetno medgeneracijsko druženje in povezali prijetno s koristnim. Nastali so čudoviti izdelki, izdelki neprecenljive vrednosti, ki smo jih ponudili na našem bazarju.

Piko na i je dodala prisotnost številnih obiskovalcev na današnjem bazarju, ki so poskrbeli, da ves naš trud ni bil zaman.

V vabilu na božični bazar smo zapisali: "Naši izdelki so neprecenljivi, vaš prostovoljni prispevek zanje pa bo pripomogel k izvedbi številnih dejavnosti na šoli in vrtcu, katere sofinanciramo s strani šolskega sklada." Ta trditev se je izkazala za več kot resnično, saj nam je s skupnimi močmi uspelo zbrati 1367,81 € prostovoljnih prispevkov.

Zato naj velja zahvala vsem, ki ste na kakršen koli način pomagali tako pri pripravi kot pri izvedbi božičnega bazarja. Seveda se zahvaljujemo vsem obiskovalcem, ki ste s svojim prispevkom pripomogli k izvedbi marsikatere dejavnosti v šoli in vrtcu.

Hvala.
Fotografija osebe Osnovna šola Benedikt.              Fotografija osebe Osnovna šola Benedikt.

Fotografija osebe Osnovna šola Benedikt.