Aktualno‎ > ‎Obvestila in novice‎ > ‎

TEDEN OTROKA 2016

objavljeno: 29. sep. 2016 03:05 avtor: Vesna Breznik   [ posodobljeno 29. sep. 2016 03:06 ]
Prvi teden v oktobru (3.10.-7. 10.) je teden otroka. Slogan tedna otroka 2016 je SVET, V KATEREM ŽELIM ŽIVETI.

Povsod po Sloveniji se bodo odvijale različne delavnice, prireditve, predavanja in drugi dogodki namenjeni otrokom in zaradi otrok, ki jih organizirajo društva in Zveze prijateljev mladine. Natančen razpored vseh prireditev, ki se bodo odvijale v naši okolici (v Mariboru na Glavnem trgu), si lahko preberete na spletni strani Zveze prijateljev mladine Maribor.

Tudi na šoli bomo tednu otroka posvetili posebno pozornost. Dnevi pouka se bodo pretežno odvijali kot dnevi dejavnosti: športni dan, kulturni dan (gledališče) in tehniški dan (Mi med seboj). Predvsem pa se bomo z različnimi aktivnostmi tudi pri rednem pouku dotaknili letošnjega slogana: kakšen naj bo svet, v katerem živimo mi in naši otroci.

Vsi pa se potrudimo, da bodo naši otroci doživeli teden otroka ne samo v času med 3. in 7. oktobrom, ampak vsak dan.