Aktualno‎ > ‎Novice in obvestila‎ > ‎

ŠOLSKI SKLAD

objavljeno: 3. jan. 2017 01:03 avtor: Vesna Breznik
Spoštovani starši.

V mesecu decembru smo vas pozvali, da prispevate v šolski sklad znesek po Vaših zmožnostih. Z zbranimi sredstvi

želimo pomagati socialno šibkim učencem, sofinancirati  šole v naravi, poskušati izpolniti še druge želje otrok, učiteljev in vzgojiteljev ter omogočiti našim učencem in malčkom v vrtcu dejavnosti, ki jim sicer ne bi bile dosegljive.

V ta namen ste dobili priloženo kuverto, kamor lahko daste svoj prispevek, in zaprto vrnete v tajništvo šole.

Lahko pa prispevate v šolski sklad preko priloženega UPN naloga, vendar vas moramo pri tem opozoriti, da skrbno pazite na kodo namena plačevanja (COST) ter na sklic (SI12 299100), saj drugače vaš prispevek ne bo zabeležen kot prispevek v šolski sklad, ampak kot plačilo prehrane, saj je številka transakcijskega računa enaka.

Hvala za razumevanje.