Aktualno‎ > ‎Novice in obvestila‎ > ‎

OBVESTILO O ZAKLJUČNI PRIREDITVI OŠ BENEDIKT

objavljeno: 13. jun. 2018 02:22 avtor: Romana Slana   [ posodobljeno 13. jun. 2018 11:59 ]

Spoštovani.

19. 6. 2018  bo ob 17.00 uri v športni dvorani Benedikt zaključna prireditev OŠ Benedikt.

Učenci, ki nastopajo na odru in so ozvočeni (band, glavni igralci) in učenci, ki so v OPZ in  MPZ in nastopajo, pridejo v šolo ob 13.00 uri. Avtobus bo zanje peljal ob 12.00 uri s smeri Zagajski vrh - Trstenik–Ihova–Štajngrova-Trotkova-Benedikt in ob 12.30 uri s smeri Bačkova–Benediški Vrh–Ročica–Ženjak–Benedikt.

Ostali učenci pridejo v šolo ob 15.00. Avtobus bo zanje peljal ob 14.00 uri s smeri Zagajski vrh - Trstenik–Ihova–Štajngrova-Trotkova-Benedikt in ob 14.30 uri s smeri Bačkova–Benediški Vrh–Ročica–Ženjak–Benedikt.

Za  učence bo v šoli organizirana tudi malica.

Za učence 1. razreda bo po potrebi organizirano jutranje varstvo, za učence od 1. do 5. razreda pa dopoldansko podaljšano bivanje. Otroka k jutranjemu varstvu in dopoldanskemu podaljšanemu bivanju prijavite do petka, 15. 6. 2018, pri razredničarki.

Po končani prireditvi bo za učence organiziran tudi prevoz domov.

Lep pozdrav,

Aljoša Bradač, mag. posl. ved