TEKMOVANJE IZ MATEMATIKE ZA VEGOVO PRIZNANJE

objavljeno: 13. maj 2014 03:36 avtor: Romana Slana   [ posodobil 13. maj 2014 03:36 Osnovna šola Benedikt ]

V četrtek, 20. marca 2014, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz matematike. Udeležili so se ga 103 učenci iz vseh razredov šole. Priznanja je doseglo 39 učencev šole.

Na področno tekmovanje, ki je potekalo v sredo, 2. aprila 2014 v OŠ Benedikt, so se uvrstili Gregor Krepek, Nik Pintarič, Maja Dretar, Timotej Štefanec, Rebeca Peklar,  Sanja Rajter in Katarina Kocbek.

Srebrno Vegovo priznanje je doseglo kar 6 učencev naše šole: Nik Pintarič, Maja Dretar, Timotej Štefanec, Rebeca Peklar,  Sanja Rajter in Katarina Kocbek.

Na državno tekmovanje se je uvrstila Maja Dretar. Potekalo je v soboto, 12. aprila 2014 v OŠ Bojana Ilicha v Mariboru. Zasedla je odlično 78. mesto in le 3 točke so zmanjkale za zlato priznanje.

Vsem tekmovalcem čestitamo in jim želimo veliko zadovoljstva in uspehov pri ukvarjanju z matematiko še naprej.

Mentorji:

Romana Slana, Jelka Pulko, Igor Koser