TEKMOVANJE IZ FIZIKE

objavljeno: 28. mar. 2014 02:56 avtor: Romana Slana   [ posodobil 28. mar. 2014 02:56 Osnovna šola Benedikt ]

TEKMOVANJE IZ FIZIKE ZA STEFANOVO PRIZNANJE

V sredo, 5. marca 2014, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz fizike. Udeležilo se ga je 22 učencev iz osmih in devetih razredov. Bronasta Stefanova priznanja so dosegli Maja Dretar, Timotej Štefanec,  Matej Rola, Nuša Šijanec,  Sanja Rajter, Tomaž Gungl in Martina Peklar.

Na področno tekmovanje, ki je potekalo v petek, 21. marca 2014 v Mariboru na OŠ Bojana Ilicha, so se uvrstili Timotej Štefanec, Sanja Rajter in Maja Dretar. Srebrno Stefanovo priznanje sta dosegla Timotej Štefanec in  Maja Dretar.

Na državno tekmovanje se je uvrstil Timotej Štefanec. Potekalo bo na Univerzi v Mariboru, Fakulteta za naravoslovje in matematiko, Koroška cesta 160, Maribor, v soboto, 5. marca 2014.

Vsem tekmovalcem čestitava in jim želiva veliko zadovoljstva in uspehov pri ukvarjanju z fiziko še naprej.

Mentorici:

Romana Slana in Jelka Pulko