SOBOTNA ŠOLA ZA NADARJENE UČENCE

objavljeno: 3. dec. 2014 02:09 avtor: Vesna Breznik   [ posodobil 3. dec. 2014 02:09 Osnovna šola Benedikt ]

Učenke in učenci,

V OŠ Benedikt bo v soboto, 13. 12. 2014 potekala sobotna šola za nadarjene učence.
Zbrali
se bomo ob 9.00 v avli prvega nadstropja. Za vas bomo pripravili zanimive in ustvarjalne delavnice, in sicer:

• Kemijska in tehnična delavnica

• Športna delavnica

• Športno šahovska delavnica

• Kuharska delavnica

• Glasba-gib- ples delavnica

• Računalniška delavnica brez računalnika

• Delavnica o programiranju v okolju Unity

• Zgodovinska delavnica o grbih

Delo bo potekalo predvidoma do 12.30 oz. 13. 00. Veselimo se ustvarjalnih idej, druženja in medsebojnega spoznavanja.  Učenci OŠ Benedikt, OŠ Cerkvenjak, OŠ Lenart, OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol, OŠ Jakobski Dol, OŠ Sveta Trojica, OŠ Voličina, OŠ Sveta Ana se lahko na delavnice prijavite do petka, 5. 12. 2014. Prijave zbira šolska svetovalna služba.

Vabijo vas mentorji in organizatorji sobotne šole:

Irena Kos, Darjan Kocmut, Barbara Waldhutter, Maja Mencigar, Smiljan Bačani,Igor Koser, Karmen Polič, Polonca Pangrčič, Aleš Milošič, Milan Nanut in skupina ustvarjalnih študentov zgodovine.