PRISPEVAJMO V ŠOLSKI SKLAD Z NAKUPOM SREČKE

objavljeno: 1. jul. 2014 04:26 avtor: Vesna Breznik   [ posodobil 1. jul. 2014 04:29 Osnovna šola Benedikt ]

Na OŠ Benedikt deluje že 6 let šolski sklad, s pomočjo katerega poskušamo finančno pomagati učencem iz socialno šibkih družin. Šolski sklad deluje izključno s  pomočjo sredstev, ki jih pridobimo iz donacij staršev in drugih donatorjev.

Naša šola je tesno povezana s krajem, prav zato nas zelo prizadenejo osebne stiske naših učencev in njihovih staršev, ko ne morejo omogočiti svojim otrokom vseh tistih stvari, ki so nekaterim samoumevne. Zato je na naši šoli toliko pomembnejši obstoj šolskega sklada.

Tudi letos smo se ob soglasju g. župana, Milana Gumzarja, odločili, da organiziramo srečelov, ki bo izveden na županovem večeru, 4. 7. 2014,  saj le-tam kot šola že vrsto let sodelujemo. Izkupiček od prodanih srečk  bo pomembna donacija za naš šolski sklad za še pomembnejši začetek novega šolskega leta.
Ob tej priložnosti Vas vabimo k nakupu srečk, saj boste s tem dali svoj prispevek Šolskemu skladu in hkrati pripomogli k lažjemu premagovanju takšnih in drugačnih stisk naših učencev.