POTRDILI NAZIV KULTURNA ŠOLA

objavljeno: 2. okt. 2014 02:11 avtor: Vesna Breznik   [ posodobil 6. okt. 2014 02:19 Osnovna šola Benedikt ]
V petek, 19. 9. 2014, smo na slavnostni prireditvi v Brežicah prejeli potrditev naziva kulturna šola. Prireditve smo se udeležili učiteljici Vesna Breznik in Mihaela Ruhitel ter učenki 9. razreda, Tina Zelenko Drobnik in Maja Dretar. Tokrat so bili učenci razporejeni v delavnice, katerih vodilna nit je bila pesem Sreča na vrvici. Dopoldanski čas so učenci preživeli ustvarjalno na delavnicah, ob 12. uri pa so v središču Brežic pokazali svoje stvaritve. Nato se je dogajanje preselili v Kulturni dom Brežice, kjer je bila razglasitev Naj kulturnih šol za obdobje 2014-2018.
Ker slike povedo veliko več kot same besede, pa ste vabljeni še k branju članka ter ogledu fotografij na spodnji povezavi.