PODARI IGRAČO, ŠOLSKO POTREBŠČINO, KNJIGO ...

objavljeno: 9. feb. 2014 11:28 avtor: Marjana Zorko   [ posodobil 9. feb. 2014 11:38 Osnovna šola Benedikt ]
SPOŠTOVANI!

V okviru otroškega parlamenta smo se pogovarjali o razmerah v družbi. Pot nas pelje tako, da lahko tudi mi pripomoremo k izboljšanju le teh. Kakšno pomoč pa lahko ponudimo drugim? Ena izmed idej je tudi projekt: PODARI IGRAČO, ŠOLSKO POTREBŠČINO, KNJIGO ... .
V okviru tega projekta bi vsak učenec, ki bi to želel, poiskal doma kakšno celo in čisto igračo, knjigo, zvezek, svinčnik in druge šolske potrebščine, ki jih ne potrebuje in bi jih želel podariti tistim, ki so v stiski in bi te stvari bolj potrebovali.

Stvari, ki bi jih želeli podariti, bomo zbirali od ponedeljka, 10. 02. 2014, do petka, 14. 02. 2014, od 7.15 do 8.10 v jedilnici šole.

Zbrane podarjene igrače, knjige in šolske potrebščine bomo podarili OO Rdečega križa Benedikt, ki jih bo posredoval ljudem v stiski.

Renata Klemenčič in Marjana Zorko
  mentorici otroškega parlamenta