OBVESTILO ZA STARŠE, KI ŽELIJO VPISATI OTROKA V VRTEC PRI OŠ BENEDIKT

objavljeno: 2. mar. 2015 00:30 avtor: Vesna Breznik   [ posodobil 9. mar. 2015 14:40 Osnovna šola Benedikt ]

Spoštovani starši.

V mesecu marcu bo objavljen razpis za vpis otrok v Vrtec pri OŠ Benedikt. S tem obvestilom Vas želimo opozoriti samo na pomembno informacijo, da morate vložiti novo vlogo za vpis otroka v vrtec tudi tisti starši, ki ste jo vložili že v preteklem šolskem letu, vendar Vaš otrok ni bil sprejet v vrtec zaradi prezasedenosti in se ga je uvrstilo na čakalno vrsto.

Lep pozdrav,

Milan Gabrovec, prof.