OBVESTILO

objavljeno: 19. mar. 2015 05:58 avtor: Vesna Breznik   [ posodobil 19. mar. 2015 05:58 Osnovna šola Benedikt ]

Spoštovani učenci, starši in skrbniki,

V torek, 24. 3. 2015, si bodo učenci od 6. do 9. razreda ogledali premogovnik Velenje. Odhod iz Benedikta je predviden ob 7.00 uri. Zato bo prevoz do šole samo v prvi vožnji v šolo 10 minut prej kot običajno, torej s pričetkom ob 6:30. Učenci predmetne stopnje morajo namreč pravočasno prispeti na avtobus, ki nas pelje do premogovnika v  Velenju. Ostale vožnje v šolo bodo potekale po ustaljenem urniku. Povratek iz Velenja nazaj v Benedikt je okrog 15.00 ure.

Hvala za razumevanje,

Smiljan Bačani, prof.                                                                          Milan Gabrovec, prof.

organizator naravoslovnega dne                                                                      ravnatelj