Mladi - literat.si

objavljeno: 13. nov. 2013 23:55 avtor: Osnovna šola Benedikt   [ posodobljeno 13. nov. 2013 23:56 ]

Slika v vrstici 1

Projekt Mladi-literat.si je zrasel iz želje omogočiti slovenskim učencem in dijakom objaviti svoje delo in pokukati v delo vrstnikov, pa tudi iz želje pogledati, kaj nastaja ne samo v šolskih klopeh, temveč tudi (ali predvsem) kaj nastaja v dušah otrok in mladostnikov, s katerimi živimo. Starši, učitelji in mentorji lahko na Mladi-literat.si pogledajo, kako in kaj pišejo »njihovi« mladi in mladi, ki jih morda ne bodo nikoli spoznali, ter dobijo priložnost začutiti, kaj vse zmore nekdo, ki šele stopa na literarne poti, učenci in dijaki pa lahko tu objavljajo to, česar prej niso mogli. Ni pomembno, ali se odločijo, da bodo prispevke objavljali pod svojim imenom ali anonimno, pomembno je, da bodo dobili priložnost, da spregovorijo.

Prepričani smo, da tudi na vaši šoli nastajajo številna dela, ki bi jih njihovi ustvarjalci z veseljem predstavili.

Prispevke lahko objavite preko spletnega obrazca, ki ga najdete na spletni strani:  http://mladi-literat.si/poslji-prispevek/ ali ga pošljete nainfo@mladi-literat.si .

(Objaviti želimo čimveč prispevkov!)

HVALA!