DAN ŠOLE 2016

objavljeno: 4. apr. 2016 03:46 avtor: Vesna Breznik   [ posodobil 4. apr. 2016 03:46 Osnovna šola Benedikt ]

Vabimo Vas na dobrodelno prireditev ob dnevu šole, ki bo 15. aprila 2016 ob 19. uri  v Športni dvorani Benedikt. S svojim pevskim in plesnim znanjem Vas bodo zabavali otroci Vrtca in OŠ Benedikt. Program bosta s svojim nastopom popestrila ansambel Donačka in bobnar Simon Škrlec.

Od 1. 4. 2016 bo v tajništvu šole že možen nakup kart, in sicer vsak dan od 7.00 do 8.30 ure in od 14.00 do 15.00 ure. Čeprav bo možno karte za prireditev kupiti tudi na sam dan prireditve ob vstopu v športno dvorano, Vam svetujemo nakup v tajništvu šole v dneh pred prireditvijo, da se izognemo gneči na sami prireditvi. Za otroke in učence OŠ Benedikt je omogočen prost vstop na prireditev. V kolikor menite, da bi vam nakup vstopnice pomenil dodatno finančno obremenitev, ki je ne zmorete, se lahko oglasite pri razredniku ali ravnatelju in skupaj bomo poiskali rešitev.

Izkupiček od prodanih kart je namenjen šolskemu skladu.