Aktualno‎ > ‎Obvestila in novice‎ > ‎

Obisk starejših občanov občine Benedikt

objavljeno: 22. dec. 2017 03:37 avtor: Valerija Pernat
V okviru interesne dejavnosti Prostovoljstvo in v sodelovanju s predsednikom OO RK Benedikt, mag. Milanom Repičem, smo obiskali starejše občane naše občine, in sicer tiste, ki so stari 90 let in več. V tem letu je to kar 9 občank, zato smo obiske razdelili na dva četrtka, in sicer na 14. in 21. december. Devetošolci Neli Potočnik, Lara Štrekelj, Klemen Geratič, Lana Rajter in Barbara Tretnjak so zanje pripravili tudi vprašanja o njihovem življenju ter tako izvedeli marsikaj novega in zanimivega o "starih" časih. Prav tako smo jih razveselili z manjšimi pozornostmi, za katere je poskrbela OO RK Benedikt ter šola z izdelki učencev. Ob koncu smo jim voščili lepe božične praznike ter jim zaželeli polno zdravja in vse dobro v novem letu.