Aktualno‎ > ‎Novice in obvestila‎ > ‎

Naravoslovni dan

objavljeno: 4. jun. 2018 05:26 avtor: Osnovna šola Benedikt   [ posodobljeno 11. jun. 2018 04:51 ]
V petek, 8. 6. 2018, bodo  učenci 6., 7., 8., in 9. razredov imeli še zadnji naravoslovni dan v tem šolskem letu.

Učenci pridejo v šolo z avtobusi po običajnem voznem redu do 8.00. Tisti, ki pridejo peš oz. z lastnim prevozom, se zberejo v šoli med 7.30 in 8.00 ter vzamejo malico v jedilnici šole.

Ob 8.00 se bomo z avtobusi odpravili v Veržej, kjer se bo odvil vseslovenski projekt 24 ur z reko Muro. Učenci bodo udeleženci različnih delavnic, ki se bodo odvijale pod šotorom na stadionu v Veržeju. Opravili pa bodo tudi voden sprehod v naravi.

Učenci morajo biti vremenu ustrezno oblečeni (dolga oblačila in terenska obutev), zraven naj imajo pokrivalo oz. kapo ter sončno kremo, da se zaščitijo pred močnim soncem in repelente proti komarjem. Zaradi vremenske napovedi velike vročine, naj imajo učenci s seboj veliko tekočine.

Okrog 12.00 nas bo avtobus odpeljal  proti šoli. Učenci se bodo po ustaljenem voznem redu vrnili domov.
Stroške avtobusnega prevoza poravnajo starši preko položnice.

Fotografije: