Aktualno‎ > ‎Novice in obvestila‎ > ‎

MINIPLANICA

objavljeno: 8. mar. 2018 23:58 avtor: Romana Slana
 Spoštovani starši oz. rejniki!

Mobilna smučarska skakalnica Mini Planica, katere ustanovitelj je Franci Petek, bo gostovala na naši šoli v četrtek, 15. marca 2018. Skakalci naše države so uspešni. Zakaj bi samo navijali? Še preizkusimo se v njihovem športu.  Želja vsakega, da se preizkusi v nečem, kar ni dosegljivo vedno in povsod, bo to dopoldne uresničena učencem od 1. do 4. razreda. Skakalnica je sestavljiva, uporabna v vseh letnih časih, namenjena otrokom prve in druge  triade in preizkušanje dejavnosti  se izvaja na zelo varen način. Skoke bomo organizirali v okviru ure športne vzgoje. Vabljeni ste na ogled skokov, ki bodo potekali na šolskem igrišču med 8. in 12. uro.

Otroci naj imajo s seboj rezervna oblačila (spodnje perilo, hlače), ker skakalnico močijo zaradi večje varnosti ter s tem tudi  povečujejo drsnost podlage. Učencem 1. in 2. razreda priporočajo pohodne ali športne čevlje, da jim na njihovo majhno nogico lažje pričvrstijo smučke. Za ostale  razrede to ni potrebno, saj imajo že dovolj veliko nogo.