Aktualno‎ > ‎Obvestila‎ > ‎

"HALLOWEEN SCHOOL PARTY"

objavljeno: 28. okt. 2017 02:01 avtor: Foto 2016/2017   [ posodobil 28. okt. 2017 02:06 Valerija Pernat ]

Image result for buče
Včeraj, zadnji dan pred jesenskimi počitnicami, so popoldan našo šolo obiskali duhci, čarovnice, buče itd. Če se sprašujete zakaj, vam povemo, da je 9. razred v okviru interesne dejavnosti Prostovoljstvo organiziral šolski ples "Halloween school party". Za vstopnino je vsak učenec prinesel vsaj 2 kg papirja in s tem dobil vstopnico, ki je bila v obliki svetleče zapestnice. Ob plesišču so učenci in učenke 9. a pripravili "halloween" prigrizke in pijačo. Če bi vse to radi videli v sliki, si oglejte fotografije, ki se nahajajo pod zavihkom Aktualno v mapi Fotografije 2017-2018 ali pa kliknite kar tukaj.

Želimo vam lepe jesenske počitnice.

Valerija Miklič, mentorica prostovoljcev