Aktualno‎ > ‎Obvestila‎ > ‎

Dobrodelna akcija "DROBTINICA"

objavljeno: 15. okt. 2017 06:08 avtor: Valerija Pernat   [ posodobil 16. okt. 2017 04:06 Osnovna šola Benedikt ]

Drobtinica je vseslovenska akcija ob svetovnem dnevu hrane, ki ga obeležujemo 16. oktobra. Akciji smo se pridružili tudi mi, in sicer v  nedeljo, 15. 10. 2017. Učenca Rok Lukavečki in Tjaša Tomberger sta v okviru interesne dejavnosti Prostovoljstvo pomagala pri dobrodelni akciji "Drobtinica". Za nekaj časa se nam je pridružil tudi naš ravnatelj, g. Aljoša Bradač, mag. posl. ved.

Pred vhodom v trgovino Mercator v Benediktu smo imeli postavljeno stojnico, kjer smo ponujali kruh in pekovske izdelke, ki smo jih prejeli od donatorjev. Z zbranimi prostovoljnimi prispevki bomo pomagali pomoči potrebnim otrokom naše šole.

Izdelke za dobrodelno akcijo so darovali:
  • članice Aktiva kmečkih žena in deklet,
  • Pekarna in slaščičarna Šijanec,
  • Kmetija Merčnik,
  • Mercator Market Benedikt.

Hvala vsem donatorjem in obiskovalcem naše stojnice, da ste se ustavili in prispevali denar za dober namen.

Zahvala gre tudi g. Mirku Šijancu za stojnico, mag. Milanu Repiču za organizacijo ter trgovini Mercator Market Benedikt za prostor.

Valerija Miklič, mentorica prostovoljcev