Aktualno‎ > ‎Obvestila‎ > ‎

DAN ŠOLE

objavljeno: 30. mar. 2018 00:58 avtor: Romana Slana

Spoštovani.

7. 4. 2018 bomo obeležili že 9. dan šole OŠ Benedikt. Ta dan je po sklepu Ministrstva za šolstvo delovni dan. Pouk se ne bo izvajal, je pa za učence naše šole obvezna prisotnost na dobrodelni prireditvi, ki bo ob 15.00 uri v športni dvorani Benedikt. Izkupiček zbranih prostovoljnih prispevkov je namenjen šolskemu skladu.

Učenci, ki nastopajo na odru in so ozvočeni (band, glavni igralci), pridejo v šolo ob 11.00 uri.

Učenci, ki so v OPZ in  MPZ pridejo v šolo ob 11.45 uri. Avtobus bo zanje peljal ob 10.45 uri s smeri Zagajski vrh - Trstenik–Ihova–Štajngrova-Trotkova-Benedikt in ob 11.15 uri s smeri Bačkova–Benediški Vrh–Ročica–Ženjak–Benedikt.

Ostali nastopajoči učenci pridejo v šolo ob 14.20. Avtobus bo zanje peljal ob 13.20 uri s smeri Zagajski vrh - Trstenik–Ihova–Štajngrova-Trotkova-Benedikt in ob 13.50 uri s smeri Bačkova–Benediški Vrh–Ročica–Ženjak–Benedikt.

Za nastopajoče učence bo v popoldanskem času organizirana tudi malica.

Učenci 1. razreda pridejo v šolo ob 13.30 uri.

Tisti učenci, ki ne nastopajo, pa pridejo na samo prireditev v spremstvu staršev.

Po končani prireditvi bo za učence organiziran tudi prevoz domov.

Lep pozdrav,

Aljoša Bradač, mag. posl. ved